شنبه, 2 تير 1403
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ 
  • تعداد بازدید : 104
  • کد خبر : ۵۲۰۵
تجلیل از خبرنگاران
آیین گرامیداشت روز خبرنگار با تجلیل از خبرنگاران برگزار شد.

با همت روابط عمومی شهرداری خرم آباد، نشست صمیمی و آیین تجلیل از دست اندرکاران عرصه خبر و اطلاع رسانی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در محل هتل شهرداری با حضور داریوش بارانی شهردار خرم آباد،حجت الله احمدی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد،یونس امرایی و رضا بیرانوند برگزار گردید.
در این نشست صمیمی حجت الله احمدی ریاست شورای اسلامی شهر ضمن تبریک روز خبرنگار از حسن تعامل و همکاری همه جراید ،نشریات و گروههای فضاهای مجازی فعال در سطح شهر تشکر نمود .
وی افزود: رسالت خبرنگاری یک رسالت بزرگ است که صبر و شکیبایی خبرنگاران امروزی با شهدای گرانقدری همانند شهید صارمی که با تلاش خود جهت اطلاع رسانی و آگاهی به جامعه فداکاری کردند برابری می کند.

در ادامه داریوش بارانی شهردار خرم آباد در ابتدای سخنرانی خود ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ (ع)، شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت.
شهردار خرم آباد اظهار نمود: افتخار می کنم که در روز ۱۷ مرداد روز خبرنگار،حکم بنده بعنوان خادم مردم شریف خرم آباد صادر شده و تطبیق این دو با هم را به فال نیک میگیرم.

 وی گفت: خبرنگاران،تجسم مسئوليت و وجدان بيدار جامعه زمان خویشند.
خبرنگاران باید جانب شهر را نگه دارند نه شهردار را و به دنبال شفاف سازی منافع شهر باشند.
در پایان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات کلیه فعالین عرصه خبر و اصحاب رسانه،با اهدا لوح تقدیر از آنها تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

روابط عمومی شهرداری خرم آباد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0