واکنش شهردار خرم آباد به سخنان آیت الله میرعمادی؛ حقوق شهرداری را از حلقوم برخی افراد بیرون می‌کشیم

شهردار خرم آباد گفت: کوتاهی در وصول مطالبات شهرداری ظلم است و بخشوده نمی شود.

یحیی عیدی بیرانوند در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری با اشاره به سخنان نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در خطبه های نماز جمعه پیرامون تخفیف های عوارض شهرداری برای برخی افراد اظهار داشت: از ارشادات امام جمعه خرم آباد تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه آیت الله میرعمادی به عنوان پدر معنوی استان لرستان حق دارند گلایه داشته باشند، تصریح کرد: از شهرداران مناطق انتظار می رود که مطالبات شهرداری را از کسانی که از منافع شهر منتفع می شوند بگیرند.

شهردار خرم آباد با اشاره به اینکه افراد بسیاری حق و حقوق شهرداری را نمی دهند، افزود: انبوه سازان با استفاده از امکانات شهر و شهرداری از هر مترمربع آپارتمان ۵۰۰ هزار تومان سود می کنند و حق و حقوق شهرداری را نمی دهند.

عیدی بیرانوند با تاکید بر اینکه شهرداران مناطق باید حق و حقوق شهرداری را بگیرند و به پرسنل زحمت کش شهرداری ها بدهند، گفت: اگر واقعا کوتاهی در وصول مطالبات شهرداری شود ظلم است و این ظلم بخشوده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۵ شهرداری هیچ تخفیفی در مطالبات خود نداده گرچه می توانیم از تخفیف های قانونی به صورت عمومی استفاده کنیم، اظهار داشت: اگر از تخفیف های عمومی و یا موردی که به شکلی عمومی هستند استفاده می شود به دلیل جلب سرمایه گذار و تشویق به سرمایه گذاری است.

شهردار خرم آباد با بیان اینکه حق نداریم اجازه بدهیم اشخاصی حقوق شهرداری را ندهند، تصریح کرد: حقوق قانونی شهرداری را از حلقوم کسانی که به نوعی سعی دارند در بروند، می گیریم.