معاون خدمات شهری شهرداری خرم آباد: هفته فرهنگی اقتصادی لرستان فرصتی مناسب برای جذب سر مایه گذاران است.

جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته فرهنگی اقتصادی لرستان صبح امروز پنج شنبه در شهرداری خرم آبا د برگزار شد.

در این جلسه علی محمدخانی معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد و رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته فرهنگی اقتصادی لرستان با اشاره به اهمیت این نمایشگاه گفت:

هدف از برگزاری هفته فرهنگی اقتصادی استان لرستان به نمایش گذاشتن قابلیت ها و استعدادهای هنرمندان و صنعتگران بومی و ارائه ظرفیت های سرمایه گذاری لرستان می باشد.

وی افزود : تمهیدات زیادی برای اطلاع رسانی این نمایشگاه اندیشیده شده است که از آن جمله می توان به تبلیغات محیطی در سطح پایتخت و همچنین شهرهای استان ،هماهنگی با صدا و سیمای استانی و مطبوعات سراسری و محلی برای اطلاع رسانی و پوشش تبلیغاتی آن اشاره کرد.

وی بر تلاش مجدانه این کمیته برای برگزاری باشکوه هفته فرهنگی اقتصادی استان تاکید کرد.

رستم کوشکی رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و زیست شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد نیز با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و انتخاب لرستان به عنوان پایگاه اقتصاد مقاومتی کشور گفت:

باید از این فرصت نهایت استفاده را برده و با برنامه ریزی درست و سعی و تلاش خرم آباد را از معبر گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

وی افزود: شورای اسلامی شهر خرم آباد آمادگی دارد در زمینه هایی چون ارائه مجوز ها و مصوبات لازم زمینه را برای پیشبرد برنامه های این کمیته و حضور شایسته شهرداری خرم آباد در این نمایشگاه فراهم نماید.

هفته فرهنگی اقتصادی لرستان 25 مرداد ماه با حضور معاون رییس جمهور، وزیر کشور و برخی وزرا و همجنین مدیران کل ادارات استان و شهرداری خرم آباد در بوستان گفتگوی تهران برگزار خواهد شد.