مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد: مصدومیت ۳ آتش‌نشان در حادثه آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد/ حادثه تلفات جانی نداشت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: آتش سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد در حالی مهار شد که ۳ نفراز آتش نشانان مصدوم شدند.

فضل‌الله رشیدی در مورد حادثه آتش‌سوزی پاساژ قائم خرم‌آباد و مهار آتش پس از حدود 3 ساعت اظهار داشت: این حادثه حدود ساعت 22 به آتش‌نشانی اعلام شد که در سریعترین زمان ممکن ماموران آتش ‌نشانی در محل حادثه در سبزه میدان حضور پیدا کردند.

وی با اشاره به مهار آتش افزود: تمام نیروها و امکانات آتش‌نشانی از لحظه آتش‌سوزی در محل حضور داشته و مشغول مهار آتش شدند و به دلیل شرایط بد پاساژ، کار مهار با سختی همراه بود اما سرانجام توانستيم بر آتش غلبه كنيم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: علت حادثه در دست بررسی است و خوشبختانه تلفات جانی نداشت هر چند خسارات سنگینی به پاساژ وارد شده است.

وی با اشاره به مصدوم شدن 3 نفر از نیروهای آتش‌نشانی در این حادثه عنوان کرد: 2 نفر از نیروهای آتش‌نشان و معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی به دلیل مصدومیت و سوختگی در عملیات اطفای حریق به بیمارستان اعزام شدند ولی آمار دقیق مصدومان حادثه هنوز معلوم نیست.