شهردار خرم آباد: نخستین نمایشگاه دستاوردهای شورا و شهرداری خرم آباد همزمان با هفته دولت برگزار خواهد‌ شد.

یحیی عیدی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری خرم آباد گفت:

هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه خدمات و فعالیتهای انجام شده شهرداری در یک سال اخیر و رویکرد آن بر اساس شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل می باشد.

وی افزود: این نمایشگاه متشکل از غرفه های شهرداری های مناطق، سازمان های تابعه و ادارات زیر مجموعه شهرداری است که هرکدام سعی کرده اند عملکرد یک ساله مجموعه خود را ارائه نمایند.

شهردار خرم آباد خاطرنشان کرد: برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و ایجاد تسهیلات لازم برای بازدید از پروژه های شهرداری توسط عموم از دیگر برنامه های شهرداری خرم آباد در هفته دولت می باشد.

عیدی بیرانوند با اشاره به خدمات و فعالیتهای شورا و مدیریت شهری در دوساله اخیر گفت: حجم خدمات و فعالیتهای انجام شده توسط شهرداری بسیار بالاست ولی به علت عقب ماندگی های تاریخی و تعدد مشکلات آن طور که باید احساس نشده است.

وی تصریح کرد: با وجود محدودیت منابع و اعتبارات،کارهای بزرگی در این دوره شورا و شهرداری خرم آباد انجام شده یا در حال اجراست که از آن جمله می توان به پروژه های بوستان بزرگ آبشار طلایی ،پارک شاپوری با مشارکت استانداری لرستان، پارک کاسیت، پارک فرهنگ، برج های دوقلو، احداث ترمینال برون استاني، پل شهید صارمی، پل جهادگران (با مشارکت استانداری لرستان) و ... اشاره کرد.

شهردار خرم آباد ادامه داد: در یکی دوسال اخیر نهضت ایجاد و گسترش فضای سبز، نهضت پیاده رو سازی، نهضت آسفالت شهر خرم آباد به راه افتاده است و به زودی فازهای بعدی این پروژه ها اجرا خواهند شد.

لازم به ذکر است نخستین نمایشگاه دستاوردهای شهری شورای و شهرداری خرم آباد از تاریخ 2 شهریور در جنب دریاچه کیو آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.