شهردار خرم آباد: باید به قطار توسعه خرم آباد شتاب بیشتری بدهیم

کمیته تبلیغات و هماهنگی شهرداری خرم آباد برای حضور در هفته فرهنگی اقتصادی لرستان که در تهران برپا می شود، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد در این جلسه که با حضور شهردار، معاونین و مدیران مناطق و سازمان های شهرداری خرم اباد برگزار گردید،شهردار خرم آباد با اشاره به انتظاراتی که مردم از حوزه مدیریت شهرداری دارند گفت:

وقتی شخصی به عنوان مدیر در راس یک سازمان یا نهاد قرار می گیرد علاوه بر انجام وظایف خود باید بتواند منشا تحولات و تغییرات مثبت در حوزه کاری خود باشد.

وی افزود : با وجود تمام موانع و کمبودها باید سعی کنیم قطار توسعه شهری خرم آباد را با شتاب بیشتری به پیش ببریم.

مهندس یحیی عیدی بیرانوند ضمن اشاره به وجود ذهنیت های اشتباه در مورد لرستان در دیگر مناطق کشور،خاطرنشان کرد:

باید از فرصت هایی مانند هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان نهایت استفاده را ببریم و با معرفی چهره درست استان و شهرمان و اصلاح ذهنیت های اشتباه، زمینه جذب سرمایه گذاران و گردشگران و به تبع آن ایجاد اشتغال در منطقه خود را فراهم آوریم.

وی ادامه داد: باید تمام ظرفیت های اقتصادی، جاذبه های شهری،طبیعی و گردشگری استان لرستان به بازدید کنندگان این نمایشگاه معرفی شود.

علی محمدخانی معاونت خدمات شهری شهرداری خرم آباد و رئیس کمیته تبلیغات هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان نیز با به تاکید بر انتظارات استاندارلرستان و شهردار خرم آباد مبنی بر کیفی بودن و برگزاری باشکوه هفته فرهنگی، اقتصادی لرستان گفت:

برنامه های مفصلی برای تبلیغات و اطلاع رسانی این مراسم پیش بینی شده است تا بتواند باشکوه تر از سال های پیش برگزار شود.

لازم به ذکر است که هفته فرهنگی، اقتصادی استان لرستان از25 مرداد ماه به مدت یک هفته در بوستان گفتگوی تهران برگزار می شود.