در راستای بهسازی معابر، تسهیل در تردد صورت گرفت

رشیدی شهردارخرم آباد :
در راستای بهسازی معابر، تسهیل در تردد شهروندان و وسایط نقلیه، عملیات آسفالت ریزی خیابان آهوران از آرامستان فاطمیه ماسور به سمت گلدشت شرقی در دستور کار قرار گرفت. آسفالت این منطقه توسط شهرداری خرم آباد و با پیگیری های شورای شهر انجام شد و پیمانکار این پروژه نیز سازمان همیاری شهرداری ها بوده است.
روند اجرای فعالیت های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات با عنوان خدمات محله ای در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت مندی شهروندان است.
بنا بر نیازسنجی کارشناسی حوزه معاونت فنی و عمرانی و اولویت بندی ها و درخواست های شهروندان در ملاقات های مردمی، اقدام به روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری شده، رفع نقاط آبگیر در خیابان های اصلی و فرعی و معابر و کوچه های سطح منطقه شده است.
آسفالت خیابان‌های این شهر از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری است بنابراین شهرداری برای کسب رضایت شهروندان تمامی خیابان‌ها و معابر که نیاز به ترمیم دارند را با اولویت‌بندی آسفالت و بهسازی می‌کند.‌ همچنین پیاده روهای خیابان های اصلی بازسازی و ترمیم خواهند شدف کیفیت خیابان ها نامطلوب، فرسوده و ناکارآمد بافت پیاده روها و لزوم اصلاح و بازسازی آن ها نیز در دستور کار قرار دارد.