دادستان خرم آباد: شورای شهر و شهرداری خرم آباد از فرصت طلایی پیش آمده استفاده کنند

دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد : با توجه به اهتمام ویژه دادستانی به رفع مسائل و معضلات شهری، شورای شهر و شهرداری خرم آباد از این فرصت طلایی برای پیشبرد و ساماندهی بیشتر امور شهری استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد، سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب خرم آباد که در دفتر خود میزبان شهردار خرم آباد، اقبالی عضو شورای اسلامی شهر و سرهنگ دوم محمد ملکشاهی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد بود ، با اشاره به اینکه شخصا"وقت زیادی را صرف حل مسائل شهری میکند ، تصریح کرد:

"علت این امر این است که اعتقاد دارم لرستان و خرم آباد را خود ما باید آباد کنیم نه دیگران."

سعید رازانی ضمن ارائه پیشنهاداتی برای ساماندهی مناطق مختلف شهر ، ساخت وساز های غیرمجاز را آفت بزرگ خرم آباد خواند و ضمن تشکر از زحمات شهردار ازآمادگی دادستانی خرم آباد برای هرگونه همکاری با شهرداری برای حل اینگونه مشکلات خبر داد.

شهردار خرم آباد:

برای ساماندهی و رفع موانع توسعه شهر خرم آباد نیاز به کمک همه نهادها داریم.

در ابتدای این جلسه شهردار خرم آباد ضمن تبریک هفته قوه قضاییه و قدردانی از حمایتهای بی دریغ و اهتمام دادستان خرم آباد به امور شهری گفت: همه نهادها باید در حل مشکلات شهر به شهرداری کمک کنند.در صورت همکاری دیگر نهادها بنده قول می دهم در آینده ای نه چندان دور خرم آباد یکی از زیباترین و بهترین شهرهای کشور خواهد شد.

وی همچنین از سرهنگ دوم ملکشاهی جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد به خاطر همکاری با شهرداری در برخورد با قانون شکنان ،برچیدن برخی دکه های غیرمجاز داخل شهر و تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز حاشیه خرم آباد قدردانی کرد.

مهندس یحیی عیدی بیرانوند در ادامه ضمن تشریح برنامه های آتی شهرداری در راستای حل موانع توسعه خرم آباد ، از واگذاری برخی امور شهرداری مانند رفع سدمعبر و جلوگيري از ساخت و سازهای غیرمجاز به متخصصین و پیمانکاران بخش خصوصی خبرداد.

اقبالی عضو شورای شهر خرم آباد نیز آمادگی این شورا را برای رفع دغدغه های دادستان و همکاری لازم با شهرداری در حل مشکلات موجود اعلام کرد.