استاندار لرستان: باید از شهردار منتخب حمایت کنیم.

استاندار لرستان : مشکل اصلی لرستان فقر مطالبه گري است. ما هیچگاه خواسته های توسعه گرایانه و بزرگ نداشته و همیشه به نتایج کوچک راضی بوده ایم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری خرم آباد عصر دیروز استاندار لرستان مهندس بازوند که به اتفاق معاون عمراني، فرماندار و شهردار خرم آباد میهمان اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد در ساختمان جدید این شورا بود ، در سخنانی تصریح کرد : برای انجام کارهای بزرگ چاره ای جز تقویت مشارکت بخش خصوصی نداریم. باید با جذب سرمایه گذار و گردشگر و ایجاد شغل، سرانه درآمدی مردم خرم آباد را افزایش داد که این امر خود باعث افزایش توان مالی شهرداری در راستای توسعه بیشتر شهر می گردد.

وی ادامه داد: با افزایش ظرفیتها و فراهم کردن مقدمات لازم می توان شرایط را برای کلانشهر شدن خرم آباد و استفاده از مزایای آن فراهم کرد.

مهندس بازوند با تکرار وعده های قبلی مبنی بر حمایت همه جانبه استانداری از پروژه های شهری ، به لزوم حمایت و تقویت بیشتر شهردار به عنوان بالاترین مقام اجرایی شهرداری اشاره و ابراز امیدواری کرد که اینگونه جلسات مشترک در آینده ادامه یابد.

در ادامه جلسه برخی اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد از جمله عزيزپور،حاصلی ،سیفی ، وفایی ، بیرانوند، جهان آرا و آشتیانی به بیان دیدگاهها و دغدغه ها و مطالبات خود از استانداری پرداخته و ضمن تشکراز حمایتهای همه جانبه استاندار ،بر نزدیکی و تفاهم هرچه بیشتر مجموعه شورا و مدیریت شهری با استانداری لرستان تاکید کردند.

در ابتدای جلسه مهندس آذری رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن خیر مقدم به مهندس بازوند و سایر مدعوین، به برخی مصوبات شورا در راستای توسعه و عمران شهری اشاره و از آغاز مطالعات طرح جامع ترافیک توسط شهرداری خرم آباد خبر داد.

نصیری مدیرکل امور شهری و شوراها، بهرام نژاد و رشیدیان مدیران کل حوزه ریاست و روابط عمومی استانداری لرستان دیگر میهمانان این جلسه بودند.

لازم به ذکر است این جلسه دومین نشست مشترک استاندار لرستان با اعضای شورای اسلامی و شهردار خرم آباد در چند روز اخیر بود .