سه‌شنبه, 5 مهر 1401
  • ساعت : ۱۰:۴۸:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 344
  • کد خبر : ۵۱۹۳
ملاقات مردمی شهردار خرم آباد با اهالی جنوب شهر
سعید فتوحی با حضور در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان ماسور با ساکنین این محله ملاقات کرد

✅ظهر امروز شهردار خرم آباد بهمراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در جمع نمازگزاران مسجد صاحب الزمان ماسور پس از اقامه نماز با ساکنین این محله ملاقات کردند و مشکلات آنها را در حوزه های مختلف شنیده و قول پیگیری و رفع آنها را دادند در این جلسه مردمی که بیش از دو ساعت بطور انجامید بود فرماندار خرم آباد و جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند.
✅شهردار خرم آباد با اعلام اینکه کارهای خوبی در این محله انجام داده ایم اما کافی نیست افزود:محله ماسور بدلیل مشکلات زیر ساختی نیازمند حمایت و ورود همه دستگاهها و بخش‌های مختلف دولتی است که متاسفانه در سیل سال ۱۳۹۸ با تخریب پل ماسور هنوز هیچگونه بودجه ای برای نوسازی آن اختصاص داده نشده است از سازمان مدیریت و برنامه ریزی میخواهیم بودجه نوسازی این پل را تخصیص دهد.و علیرغم عدم تخصیص بودجه شهرداری در حال نوسازی پل است. 
✅سعید فتوحی گفت:دستگاههای مانند میراث فرهنگی جهت تعیین تکلیف تپه ماسور و نیروی انتظامی برای پارکینگ کنار تپه ورود کنند تا شهرداری سریعا جهت احداث پارک و ایجاد فضای سبز بیشتر وارد عمل شود.
✅رضا بیرانوند رییس شورا نیز از دستگاههای مسئول خواستند که وضعیت تملک املاک ماسور را تعیین تکلیف کنند و دستگاههای خدماتی محلات حاشیه ای شهر از جمله ماسور را در دستور کار و اولویت خود قرار بدهند. 

✅ارتباطات و اموربین الملل شهرداری خرم آباد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0